Kosmetické
Studio

  Ivona Zouharová  Tovární 6,  Blansko,  tel.: 777 228 239                          kosmetika@ivona.cz

  

    Kompletní služby z oboru vizážistika:

  - image pro ženy i muže - částečné i kompletní poradenství
  -
doporučení denního a večerního líčení, svatební líčení, líčení pro slavnostní příležitosti 
  - barevná typologie:
určení barevného spektra pro daný typ jedince, jarní, letní, podzimní a zimní typ
  - veškeré služby jak přímo ve Studiu, tak na místě které si určíte 


    Nejste si tak úplně jistí ohledně Vaší image? Pomohu s výběrem, poradím a budete sami mile překvapeni, jaký vliv má na Vaše image ta správná volba. Často se vyplácí, nechat se vidět očima toho druhého a dát si odborně poradit.

    Mějme na paměti, že i velmi krásný člověk dokáže špatným výběrem oblečení, účesu či špatnými doplňky mnoho pokazit. A naopak průměrně hezký člověk dokáže-li vše správně sladit a odhadnout, může být krásný.

Líčení:

Stává se Vám, že se líčíte rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Ráda Vám poradím od jednoduššího až po složité, moderní líčení. Rovněž vykonávám a mám dlouhodobé zkušenosti se svatebním líčením.

 Například správné denní líčení by mělo být lehké a přirozené. Velmi důležitý je podkladový make-up, který zakryje drobné nedostatky, ale v žádném případě nesmí být na denním světle znatelný.

 Večerní líčení nebo líčení pro méně časté příležitosti (svatby, setkání, večírky atd.), by mělo být opravdu dokonalé líčení a může být o něco sytější než líčení denní. Důležité je sladit barvu líčení s barvou večerního oblečení. U svatebního líčení je důležité nevěstu co nejvíce rozjasnit, líčení musí být velmi jemné a něžné.

    

 Barevná typologie:

 Je metoda určování barevného spektra pro daný typ jedince. Každý člověk je jedinečný, každý vypadá jinak a každý člověk má svůj vlastní kolorit. A přece lze všechny lidi zařadit do čtyř typů, z nichž každý má zcela osobitý vztah k barvám. Některé mu sluší víc než ostatní.

 Barvy rozdělujeme na teplé a studené a dále do čtyř ročních období - jaro, léto, podzim, zima. Jakmile vybereme stylizaci následuje nalíčení v barvách i tónech, které vyšly jako vhodné právě pro Vás. S líčením též souvisí výběr vhodného oblečení a doplňků ke zvolenému typu. Zdarma dostanete vytištěný detailní popis všeho, co je pro Váš typ nejvhodnější a pomůckou mohou být i barevné kartičky, které si můžete zakoupit pro orientaci v široké nabídce barev.

Doplňkové služby: Plánování a organizace šatníku, odborné poradenství při nákupech oblečení. Možnost prodloužení kompletní konzultace, nákupy atd.

 

                                                                                                                                    Vaše kosmetička IVONA  

 podivná situace Wellness Víkend čakry ubytování moravská  aura čakry léčení alternativní medicína wellness víkend elektroinstalace elektromontáže Blansko přidat odkaz výměna odkazů partneři