Kompletní služby z oboru vizážistika, líčení, svatební líčení, Blansko a Brno:

  - image pro ženy i muže - částečné i kompletní poradenství
  -
doporučení denního a večerního líčení, svatební líčení, líčení pro slavnostní příležitosti 
  - barevná typologie:
určení barevného spektra pro daný typ jedince, jarní, letní, podzimní a zimní typ
  - veškeré služby jak přímo ve Studiu, tak na místě které si určíte 


Nejste si tak úplně jistí ohledně Vaší image? Pomohu s výběrem, poradím a budete sami mile překvapeni, jaký vliv má na Vaše image ta správná volba. Často se vyplácí, nechat se vidět očima toho druhého a dát si odborně poradit.

Mějme na paměti, že i velmi krásný člověk dokáže špatným výběrem oblečení, účesu či špatnými doplňky mnoho pokazit. A naopak průměrně hezký člověk dokáže-li vše správně sladit a odhadnout, může být krásný.

Líčení:

Stává se Vám, že se líčíte rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Ráda Vám poradím od jednoduššího až po složité, moderní líčení. Rovněž vykonávám a mám dlouhodobé zkušenosti se svatebním líčením.

 Například správné denní líčení by mělo být lehké a přirozené. Velmi důležitý je podkladový make-up, který zakryje drobné nedostatky, ale v žádném případě nesmí být na denním světle znatelný.

Večerní líčení nebo líčení pro méně časté příležitosti (svatby, setkání, večírky atd.), by mělo být opravdu dokonalé líčení a může být o něco sytější než líčení denní. Důležité je sladit barvu líčení s barvou večerního oblečení. U svatebního líčení je důležité nevěstu co nejvíce rozjasnit, líčení musí být velmi jemné a něžné.

 

 Barevná typologie:

 Je metoda určování barevného spektra pro daný typ jedince. Každý člověk je jedinečný, každý vypadá jinak a každý člověk má svůj vlastní kolorit. A přece lze všechny lidi zařadit do čtyř typů, z nichž každý má zcela osobitý vztah k barvám. Některé mu sluší víc než ostatní.
 Barvy rozdělujeme na teplé a studené a dále do čtyř ročních období - jaro, léto, podzim, zima. Jakmile vybereme stylizaci následuje nalíčení v barvách i tónech, které vyšly jako vhodné právě pro Vás. S líčením též souvisí výběr vhodného oblečení a doplňků ke zvolenému typu. Zdarma dostanete vytištěný detailní popis všeho, co je pro Váš typ nejvhodnější a pomůckou mohou být i barevné kartičky, které si můžete zakoupit pro orientaci v široké nabídce barev.

 

                                                                                                                                         Vaše kosmetička IVONA  

                     wellness víkend čakry ubytování moravská  aura léčení alternativní medicína podivná situace elektroinstalace elektromontáže blansko partneři