Kosmetické
Studio

  Ivona Zouharová  Tovární 6,  Blansko,  tel.: 777 228 239                          kosmetika@ivona.cz

  

 

 Aplikace trvalé na řasy Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Ženy s dlouhými rovnými řasami po aplikaci působí velmi přitažlivě. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

  Trvalá nahradí do jisté míry i řasenku. Kosmetička řasy natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a prolnutí řas. Takovéto formování řas má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

  Doporučení: na svatby, plesy, večírky a nebo pro příležitost na které Vám záleží. Aplikaci trvalé na řasy oceníte například na dovolené, pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, slavnostní příležitost a nebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

  Škodí trvalá řasám? V žádném případě ne. Ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí. K večerní aplikaci je vhodná výživná - většinou bezbarvá gelová - řasenka.
Oči by se neměly silně mnout, protože u velmi slabých řas by se mohly lámat ještě tenčí konečky, ale to platí i bez trvalé.

Kdy se dá trvalá aplikovat příště? Zhruba po dvou měsících. (V případě, že vydrží déle tak tedy, až není na řasách patrná).

 

 

 

 

 

 

    

podivná situace Wellness Víkend čakry ubytování moravská  aura čakry léčení alternativní medicína wellness víkend elektroinstalace elektromontáže Blansko přidat odkaz výměna odkazů partneři