Kosmetické ošetření v mém studiu:

Sothys nabízí kompletní péči a sérii přípravků pro Vaši pleť a tělo. Všechny jejich přípravky splňují tu nejvyšší kvalitu.  Kromě profesionálního ošetření je v mé nabídce i kosmetika pro Vaši domácí péči. Po osobní konzultaci Vám představím kompletní nabídku mého Studia a doporučím celkový postup. Zde je jen stručný popis některých produktů:

 

Odlíčení a čištění a hydratace pleti

Odstraněním mrtvých buněk, které se každý den akumulují na povrchu pleti, se připraví pleť pro přijetí kosmetických výrobků a zajistí, že aktivní prvky jsou správně absorbovány pletí – jedná se o nezbytný první krok v péči o pleť.

Vaše pleť je žijící orgán, který dýchá a neustále se obnovuje. Okysličením jí umožníte lépe bojovat proti znečištění a budete ji chránit před škodlivými látkami, které se usazují ve tkáních a urychlují proces stárnutí.

 

 

Pravidelná péče o pleť a kvalitní masáž

Každá pleť má svou charakteristickou strukturu. Pravidelnou péčí společně docílíme žádaného efektu a udržíme Vaši pleť stále svěží a hedvábnou.

Kosmetická masáž je základním kamenem v ošetření mého studia. Nedojde-li totiž k celkovému správnému uvolnění má kosmetika poloviční efekt. Masáže zvyšují účinnost  aplikovaných produktů, navozují stav hluboké relaxace, revitalizace organismus a obnovní energie.

 

 

               

 

 

 

 

 

                         wellness víkend čakry ubytování moravská  aura léčení alternativní medicína podivná situace elektroinstalace elektromontáže blansko partneři