Kosmetické
Studio


  Ivona Zouharová
 Tovární 6,  Blansko,  tel.: 777 228 239                          kosmetika@ivona.cz

  

 Kosmetika: kosmetický salon Blansko

Sothys a Thalion nabízí kompletní péči a sérii přípravků pro Vaši pleť a tělo. Všechny přípravky, které tato kosmetika nabízí, splňují tu nejvyšší kvalitu.  Kromě běžného ošetření je v mé nabídce i kosmetika pro domácí péči. Po osobní konzultaci Vám představím kompletní nabídku mého Studia a doporučím celkový postup. Zde je jen stručný popis některých produktů:

Odlíčení a čištění a hydratace pleti

 Odstraněním mrtvých buněk, které se každý den akumulují na povrchu pleti, připravíte pleť pro přijetí kosmetických výrobků a zajistíte, že aktivní prvky jsou správně absorbovány pletí – jedná se o nezbytný první krok v péči o pleť. Oxyliance - okysličování

Vaše pleť je žijící orgán, který dýchá a neustále se obnovuje. Okysličením jí umožníte lépe bojovat proti znečištění a budete ji chránit před škodlivými látkami, které se usazují ve tkáních a urychlují proces stárnutí.

Pravidelná péče o pleť

Každá pleť má svou charakteristickou strukturu. Pravidelnou péčí s docílíte žádaného efektu, jež kosmetika Sothys nabízí a udržíte Vaši pleť stále svěží a hedvábnou.

 Masáže - kosmetická masáž je často je základním kamenem ošetření. Nedojde-li totiž k celkovému správnému uvolnění má kosmetika a ošetření poloviční efekt. Masáže zvyšují účinnost aplikovaných produktů, navozují stav hluboké relaxace, revitalizace organismus a obnovní energie.

 

 

               

 

 

 

 

 

podivná situacee Wellness Víkend čakry ubytování moravská  aura čakry léčení alternativní medicína wellness víkend elektroinstalace elektromontáže Blansko